Kolekcja Elite

Oferowane przez nas meble z kolekcji Elite to produkty przeznaczone przede wszystkim dla osób, które nade wszystko cenią sobie elegancję. Dzięki starannie zaprojektowanej linii o prestiż i szyk mogą zadbać Państwo nie tylko w domu, ale również na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Wśród mebli z omawianej kolekcji dostępne są między innymi komfortowe fotele, funkcjonalne elementy narożne czy stylowe stoły. Mnogość produktów sprawia zatem, że ostateczny wygląd zestawu mebli wykorzystanych do aranżacji przestrzeni uzależniony jest wyłącznie od Państwa upodobań. Jeśli jednak potrzebujecie pomocy w doborze optymalnych rozwiązań, nasi specjaliści pozostają do dyspozycji.

Meble nie tylko do ogrodu

Meble z kolekcji Elite doskonale sprawdzą się nie tylko w ogrodzie oraz pozostałych z wymienionych wcześniej przestrzeni. Do aranżacji jakich jeszcze miejsc można je wykorzystać? Przygotowaną ofertę kierujemy również do Klientów biznesowych. Jeśli prowadzą Państwo własną restaurację, kawiarnie lub inny lokal, produkty z linii Elite znakomicie sprawdzą się do zagospodarowania przestrzeni na zewnątrz obiektu. Oprócz tego omawiane meble, podobnie jak elementy z kolekcji Gozo, mogą zostać użyte do wyposażenia luksusowych jachtów. Są one bowiem odporne na działanie wody oraz innych niekorzystnych czynników.

Kolekcja ELITE
Kolekcja FIGARO

Kolekcja mebli ,które mogą przez cały rok stać w ogrodzie niezależnie od pogody i pory roku. Oczywiście nadają się też do wnętrz ,

obiektów użyteczności publicznej a także na luksusowe jachty.

Specjalna technologia produkcji sprawia ,że są odporne na warunki atmosferyczne. Po deszczu wystarczy moment aby wytrzeć mebel do sucha , odczekać chwilę gdy słońce dokończy za Ciebie pracę i można się wygodnie rozsiąść. Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne ,odporne na wyblaknięcie oraz wysokie i niskie temperatury. Najnowsze technologie laserowe oraz cnc użyte podczas wykonywania mebli sprawiają ,że meble nadają się na zewnątrz a Ty możesz przenieść swój wymarzony salon do ogrodu.

Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec , który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem , śniegiem , kurzem .Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji Twojego wymarzonego miejsca do wypoczynku.

Kolekcja ELITE
Kolekcja ELITE
Kolekcja ELITE
Kolekcja ELITE
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
ELITE Element z bokiem B100
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Aktualności
ELITE ZESTAW Mebli B80+80+A+80B+SP
TACA PROSTOKĄTNA CCLOFT
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A+2B