Kolekcja Gozo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaprojektowaliśmy meble cechujące się między innymi uniwersalnością i wyjątkową funkcjonalnością. Mowa konkretnie o kolekcji Gozo, której znakiem rozpoznawczym są nóżki nadające produktom wyjątkowej lekkości. Dzięki temu sprawdzą się one niemal w dowolnych przestrzeniach. Meble z omawianej linii będą zatem doskonałym wyborem zarówno w przypadku posiadłości zaaranżowanych w nowoczesnym stylu, jak i tych, którym nadano charakter industrialny bądź skandynawski. Wśród produktów z serii Gozo, podobnie jak w przypadku między innymi kolekcji Porto, dostępne są między innymi fotele, duże pufy czy prostokątne stoliki.

Meble do wyposażenia jachtów

Produkty z kolekcji Gozo wykorzystywane są nie tylko do aranżacji balkonu, tarasu czy innych miejsc w ogrodzie. Są to również meble do wyposażenia jachtów. Umożliwia to między innymi zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także specjalna technologia produkcji. Jedną z głównych zalet produktów z tej linii jest bowiem odpowiednie wykonanie szwów zapobiegających przeciekaniu wody. W związku z tym meble nie są narażone na uszkodzenia nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Warto również zaznaczyć, że w przypadku ich zamoczenia wystarczy przetrzeć je ściereczką, a po upływie kilku minut, fotele, pufy i inne komponenty będą całkowicie suche.

Kolekcja ELITE
Kolekcja FIGARO

Kolekcja mebli ,które mogą przez cały rok stać w ogrodzie niezależnie od pogody i pory roku. Oczywiście nadają się też do wnętrz ,

obiektów użyteczności publicznej a także na luksusowe jachty.

Specjalna technologia produkcji sprawia ,że są odporne na warunki atmosferyczne. Po deszczu wystarczy moment aby wytrzeć mebel do sucha , odczekać chwilę gdy słońce dokończy za Ciebie pracę i można się wygodnie rozsiąść. Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne ,odporne na wyblaknięcie oraz wysokie i niskie temperatury. Najnowsze technologie laserowe oraz cnc użyte podczas wykonywania mebli sprawiają ,że meble nadają się na zewnątrz a Ty możesz przenieść swój wymarzony salon do ogrodu.

Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec , który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem , śniegiem , kurzem .Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji Twojego wymarzonego miejsca do wypoczynku.

Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
Kolekcja GOZO
GOZO Element 1
GOZO Element 1
GOZO Element 1
GOZO Element 1
GOZO Element 1
TACA PROSTOKĄTNA CCLOFT
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A+2B