Kolekcja Gozo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaprojektowaliśmy meble cechujące się między innymi uniwersalnością i wyjątkową funkcjonalnością. Mowa konkretnie o kolekcji Gozo, której znakiem rozpoznawczym są nóżki nadające produktom wyjątkowej lekkości. Dzięki temu sprawdzą się one niemal w dowolnych przestrzeniach. Meble z omawianej linii będą zatem doskonałym wyborem zarówno w przypadku posiadłości zaaranżowanych w nowoczesnym stylu, jak i tych, którym nadano charakter industrialny bądź skandynawski. Wśród produktów z serii Gozo, podobnie jak w przypadku między innymi kolekcji Porto, dostępne są między innymi fotele, duże pufy czy prostokątne stoliki.

Meble do wyposażenia jachtów

Produkty z kolekcji Gozo wykorzystywane są nie tylko do aranżacji balkonu, tarasu czy innych miejsc w ogrodzie. Są to również meble do wyposażenia jachtów. Umożliwia to między innymi zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także specjalna technologia produkcji. Jedną z głównych zalet produktów z tej linii jest bowiem odpowiednie wykonanie szwów zapobiegających przeciekaniu wody. W związku z tym meble nie są narażone na uszkodzenia nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Warto również zaznaczyć, że w przypadku ich zamoczenia wystarczy przetrzeć je ściereczką, a po upływie kilku minut, fotele, pufy i inne komponenty będą całkowicie suche.

Kolekcja mebli ,które mogą przez cały rok stać w ogrodzie niezależnie od pogody i pory roku. Oczywiście nadają się też do wnętrz ,

obiektów użyteczności publicznej a także na luksusowe jachty.

Specjalna technologia produkcji sprawia ,że są odporne na warunki atmosferyczne. Po deszczu wystarczy moment aby wytrzeć mebel do sucha , odczekać chwilę gdy słońce dokończy za Ciebie pracę i można się wygodnie rozsiąść. Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne ,odporne na wyblaknięcie oraz wysokie i niskie temperatury. Najnowsze technologie laserowe oraz cnc użyte podczas wykonywania mebli sprawiają ,że meble nadają się na zewnątrz a Ty możesz przenieść swój wymarzony salon do ogrodu.

Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec , który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem , śniegiem , kurzem .Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji Twojego wymarzonego miejsca do wypoczynku.

TACA PROSTOKĄTNA CCLOFT