logo

O Nas

CCLOFT  – to polska marka produkująca meble tapicerowane, meble ogrodowe outdoor i dekoracje w stylu loft oraz industrial .

   Poszukujemy minimalistycznych form, które wprowadzają czystość i przejrzystość we wnętrzu nadając jednocześnie elegancji i szyku. Zwykłe połączenie stali , naturalnego drewna i tkanin daje nam niezwykły produkt oraz efekt ,,wow”.

     A najnowsza kolekcja mebli ogrodowych zaskakuje swoją formą. Nasze produkty sprawdzą się w mieszkaniach, domach , rezydencjach , jak i również w ogrodach , tarasach , balkonach oraz obiektach użyteczności publicznej.

    Przedmioty naszej marki wykonywane są ręcznie przy zastosowaniu najnowszych technik laserowych oraz cnc,

a w procesie powstawania jednego mebla bierze udział grono oddanych rzemieślników.

 

   Możemy zaoferować Państwu mebel najwyższej jakości , ponieważ – zajmują się nim fachowcy z ponad 20-letnim doświadczeniem. Celem naszej firmy jest przede wszystkim pełna satysfakcja klienta zatem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 POLSKI PRODUCENT NOWOCZESNYCH MEBLI OGRODOWYCH
O nas
Nowoczesne Meble Ogrodowe CCLOFT
O nas
Nowoczesne Meble Ogrodowe CCLOFT

    Jesteś aktywny , nie możesz usiedzieć w domu … , nie ma problemu mamy na to sposób.

Całoroczne nowoczesne meble ogrodowe CCLOFT do ogrodu i na taras pomogą Ci zadbać o wygodną przestrzeń podczas wypoczynku poza domem. Niezależnie od pory roku będziesz relaksował się w komforcie i luksusie. Nasze meble staną się ozdobą każdego eleganckiego domu lub luksusowej rezydencji .W kolekcji CCLOFT można konfigurować małe i kompaktowe zestawy , a także układy o ogromnych rozmiarach.

   Ogranicza nas tylko wyobraźnia . Estetyka i jakość wykonania jest bardzo ważna jednak nasza kolekcja ma dodatkowe zalety . Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasze meble są odporne na wilgoć i niskie temperatury , dlatego nie trzeba ich chować do wnętrza .
   Zastosowanie tkanin używanych przy produkcji luksusowych jachtów , specjalnych szczelnych szwów , odpowiednio zaimpregnowanych
konstrukcji , perforacji laserowych oraz dodatkowych pokrowców , pozwala na to ,aby nasze meble spełniały oczekiwania najbardziej
wymagających klientów .

Dlatego : Powiększ swoją przestrzeń do życia…

   CCLOFT – OUTDOOR COLLECTION to kolekcje mebli ,które mogą przez cały rok stać w ogrodzie niezależnie od pogody i pory roku.        Oczywiście nadają się też do wnętrz ,obiektów użyteczności publicznej a także na luksusowe jachty. Specjalna technologia produkcji sprawia ,że są odporne na warunki atmosferyczne. Po deszczu wystarczy moment aby wytrzeć mebel do sucha , odczekać chwilę gdy słońce dokończy za Ciebie pracę i można się wygodnie rozsiąść. 

   Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne ,odporne na wyblaknięcie oraz wysokie i niskie temperatury. Najnowsze technologie laserowe oraz cnc użyte podczas wykonywania mebli sprawiają ,że meble nadają się na zewnątrz a Ty możesz przenieść swój wymarzony salon do ogrodu. Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec , który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem , śniegiem , kurzem .

   Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji Twojego  wymarzonego miejsca do wypoczynku.

 
 

 

O nas

Własne autorskie projekty i wykonanie mebli za pomocą najnowszych aktualnych technologii laserowych i CNC,

oraz precyzja wykonania gwarantują Państwu wysoką jakość produktów.