Kontakt

Telefon: +48 61 8143 693

mail: biuro@ccloft.pl

www.ccloft.pl

Biuro i ekspozycja : pn-pt 7-16

60-185 Skórzewo 

ul.Poznańska 50

 

 

 

 

Marka CCLOFT.pl jest własnością :

 

WJW Wojtyniak Spółka Jawna

60-185 Skórzewo

ul. Spółdzielcza 14

NIP: PL777 322 46 10

 

 
“Administratorem Twoich danych osobowych jest WJW Wojtyniak Sp. J. Dane będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi (oferty) na przesłane zapytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania”
baner

Dostawy MEBLI OGRODOWYCH CCLOFT w standardzie Home Delivery

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego prócz dbania o jakość naszych produktów, dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Chcemy, aby moment dostawy był najprzyjemniejszym momentem dnia, dlatego dzięki dostawie w standardzie Home Delivery realizowanej przez firmę DTS, dajemy Ci możliwość cieszenia się z zakupu bezpośrednio po doręczeniu.

Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniesieniem zbędnych opakowań. Jedyną rzeczą jakiej od Ciebie oczekujemy to byś usiadł wygodnie – my zajmiemy się resztą.

Szczegóły dostawy

– Dwuosobowy zespół pracowników

– Dostawa w wybranej porze dnia

– Wniesienie niezależnie od piętra

– Rozpakowanie towaru

– Drobny montaż mebli tapicerowanych

– Ustawienie we wskazanym miejscu

– Wyrzucenie opakowań we wskazane miejsce

– System śledzenia przesyłek

System śledzenia przesyłek

W ramach realizowanej usługi transportowej otrzymasz link do systemu śledzenia przesyłek, dzięki któremu nie tylko poznasz szczegóły swojego zlecenia, ale także uzyskasz możliwość zmiany adresu i terminu dostawy. Ponadto w ramach systemu powiadomień mail/sms będziemy informować Cię o aktualnym statusie realizacji, a także zweryfikujemy poziom Twojego zadowolenia, które jest dla nas rzeczą najważniejszą.

Icons-vendors_dostawa
Icons-vendors_dwuosobowe zespoły
Icons-vendors_montaz
Icons-vendors_ustawienie mebli
Icons-vendors_wyniesienie opakowan

WARUNKI DOSTAW ŁAW I DEKORACJI

Wysyłka ław i dekoracji odbywa się po dokonaniu wpłaty na podstawie złożonego wcześniej zamówienia na podany nr konta :

SANTANDER  nr : 03 1090 1359 0000 0001 3741 2066 .

Przy przelewie uprzejmie prosimy o powołanie się na numer zamówienia .


Zdjęcia na naszej stronie są autorstwa:

http://www.caterinazalewska.com

Ochrona Praw Autorskich

Przedstawione na stronie www.ccloft.pl produkty marki CC LOFT są utworami z zakresu wzornictwa przemysłowego w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.). Bez pisemnej zgody właściciela marki zabronione jest ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, w szczególności kopiowanie i przerabianie.
Nieuprawnione naśladownictwo tych produktów stanowi czyn nieuczciwej konkurencji określony w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2018 r. poz. 419 z późn. zm.) oraz może stanowić przestępstwo zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności, lub karą pozbawienia wolności do lat 2. Zakazuje się kopiowania i powielania , bez pisemnej zgody właściciela , dotyczy również wszelkich treści zamieszczonych na stronie internetowej www.ccloft.pl ( a w szczególności zdjęć , tekstów i grafik )
Wykorzystywanie produktów (utworów) naszej marki bez uzyskania pisemnej zgody jej twórcy, w tym również nieuprawnione naśladownictwo , będzie powodować działania prawne. Markę CCLOFT w zakresie ochrony praw autorskich do produktów (utworów) reprezentuje Kancelaria Patentowa Elżbieta Piątkowska 60-501 Poznań , Polska ul. Bukowska 25/1