Kolekcja Porto

Jedną z najciekawszych linii produktowych w naszej ofercie jest kolekcja Porto. Czym się ona charakteryzuje? Przede wszystkim wyjątkowym i nieszablonowym wyglądem. Właśnie dlatego tak chętnie wybierana jest ona przez osoby doceniające niebanalne rozwiązania do aranżowania przestrzeni. Wśród produktów z omawianej linii dostępne są między innymi:

  • sofy,
  • fotele,
  • pufy,
  • stoliki prostokątne.

Meble te, podobnie jak w przypadku kolekcji Elite, umożliwiają zagospodarowanie miejsc o różnym charakterze. Znakomicie sprawdzą się one zatem nie tylko na tarasach, ale również na balkonach, w oranżeriach czy ogrodach.

Dlaczego warto wybrać meble z kolekcji Porto?

Niepowtarzalny charakter nie jest jedynym powodem, dla którego warto wybrać meble z kolekcji Porto. Czemu jeszcze zawdzięczają one swoją popularność? Wpływ ma na to między innymi ich jakość. Odpowiednie materiały użyte do produkcji sprawiają, że są one niezwykle trwałe. Istotne znacznie ma także specjalne zabezpieczenie szwów, co umożliwia pozostawienie mebli na zewnątrz budynku przez cały rok. Wiele osób decyduje się na ich zakup również ze względu na możliwość tworzenia przy ich pomocy rozmaitych aranżacji. Wiele elementów dostępnych do nabycia sprawia, że łatwo można skomponować zestaw dopasowany do wielkości powierzchni czy charakteru zagospodarowania posesji.

Kolekcja ELITE
Kolekcja FIGARO

Kolekcja mebli ,które mogą przez cały rok stać w ogrodzie niezależnie od pogody i pory roku. Oczywiście nadają się też do wnętrz ,

obiektów użyteczności publicznej a także na luksusowe jachty.

Specjalna technologia produkcji sprawia ,że są odporne na warunki atmosferyczne. Po deszczu wystarczy moment aby wytrzeć mebel do sucha , odczekać chwilę gdy słońce dokończy za Ciebie pracę i można się wygodnie rozsiąść. Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne ,odporne na wyblaknięcie oraz wysokie i niskie temperatury. Najnowsze technologie laserowe oraz cnc użyte podczas wykonywania mebli sprawiają ,że meble nadają się na zewnątrz a Ty możesz przenieść swój wymarzony salon do ogrodu.

Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec , który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem , śniegiem , kurzem .Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji Twojego wymarzonego miejsca do wypoczynku.

PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Zestaw B3+PD+A+2B
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A+2B
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A+2B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Element z bokiem 3B
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A
PORTO Element z bokiem 3B
TACA PROSTOKĄTNA CCLOFT
PORTO Zestaw B3+A+1+1+A+2B