CCLOFT – OUTDOOR COLLECTION

Ekskluzywne meble ogrodowe

Nowoczesny i przede wszystkim piękny ogród składa się nie tylko ze starannie dobranej roślinności. Istotnym elementem jego aranżacji jest również zastosowanie odpowiednich mebli. Jeśli zatem szukasz produktów, które pozwolą stworzyć Wam idealną przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Dostępne są w niej bowiem ekskluzywne meble ogrodowe, które nie tylko uatrakcyjnią wygląd posesji, ale także nadadzą jej wyjątkowego charakteru. Warto jednocześnie zaznaczyć, że proponowane przez nas produkty, mogą zostać użyte również w innych miejscach. Dzięki wysokiej jakości materiałom, a także specjalnej technologii produkcji, doskonale sprawdzą się one między innymi w przestrzeniach zamkniętych, w tym w obiektach użyteczności publicznej, a nawet na luksusowych jachtach.

Kolekcje ekskluzywnych mebli ogrodowych CCLOFT – OUTDOOR COLLECTION

CCLOFT – OUTDOOR COLLECTION to kolekcje mebli, które przez cały rok mogą stać w ogrodzie, niezależnie od pogody i pory roku. Specjalna technologia produkcji sprawia, że są one odporne na warunki atmosferyczne. Warto również podkreślić, że w przypadku opadów deszczu, wystarczy przetrzeć meble, odczekać chwilę aż słońce dokończy za Ciebie pracę, a następnie można z nich wygodnie korzystać. Proponowane przez nas kolekcje ekskluzywnych mebli ogrodowych cechują się ogromną trwałością. Bardzo wytrzymałe tkaniny użyte do produkcji są plamoodporne, a skrajne temperatury czy silne promienie słońca nie powodują ich blaknięcia. Najnowsze technologie laserowe oraz CNC użyte podczas wykonywania mebli sprawiają, że przeniesienie salonu do ogrodu nie stanowi żadnego problemu. Każdy z elementów kolekcji posiada na wyposażeniu pokrowiec, który zabezpieczy dodatkowo Twój mebel przed deszczem, śniegiem oraz kurzem. Elementy modułowe kolekcji dają wiele możliwości aranżacji wymarzonego miejsca do wypoczynku.

Zalety ekskluzywnych mebli ogrodowych

Proponowane przez nas meble ogrodowe cechują się między innymi:

  • profesjonalną technologią wykonania oraz uszczelniania szwów,
  • tkaninami outdoor użytymi do produkcji, które umożliwiają korzystanie z mebli nawet podczas wysokich i niskich temperatur. Są one ponadto plamoodporne oraz odporne na blaknięcie, co potwierdzają certyfikaty,
  • licznymi perforacjami wykonanymi nowoczesną techniką laserową, umożliwiającymi cyrkulację powietrza i wody,
  • konstrukcją umożliwiającą przetrzymywanie mebla na zewnątrz przez cały rok,
  • specjalną pianką do użytku zewnętrznego stanowiącą zabezpieczenie przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

Jeśli zatem szukasz ekskluzywnych mebli ogrodowych w okolicach Poznania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kolekcja nieprzemakalna