You are currently viewing Przegląd najlepszych kolekcji mebli ogrodowych

Przegląd najlepszych kolekcji mebli ogrodowych

  • Post category:Artykuły

Nasze meble nie tylko doskonale pasują do wnętrz mieszkań, domów i rezydencji, ale również sprawdzają się świetnie w ogrodach, na tarasach, balkonach i w obiektach użyteczności publicznej. Każdy z naszych wyrobów jest tworzony ręcznie, przy użyciu najnowszych technik laserowych i CNC, a w procesie produkcji uczestniczą doświadczeni rzemieślnicy i fachowcy z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Nasza najnowsza kolekcja, „OUTDOOR COLLECTION”, to meble ogrodowe, które są stworzone, aby przez cały rok stać na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, meble te świetnie sprawdzają się również wewnętrznie, w obiektach użyteczności publicznej, a nawet na luksusowych jachtach. Nasza specjalna technologia produkcji sprawia, że meble tarasowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne – po deszczu wystarczy tylko chwila, aby wytrzeć mebel do sucha i cieszyć się komfortem.

Meble stworzone do trudnych warunków

Tkaniny, jakie wykorzystujemy do produkcji, są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również odporne na plamy, blaknięcie oraz skrajne temperatury. Zastosowane technologie laserowe i CNC sprawiają, że meble te świetnie sprawdzają się na otwartym powietrzu, umożliwiając przeniesienie swojego wymarzonego salonu do ogrodu.

Nasze meble wykorzystują tkaniny znane z produkcji luksusowych jachtów, posiadają szczelne szwy, zaimpregnowane konstrukcje i perforacje laserowe, co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy element kolekcji jest dodatkowo wyposażony w pokrowiec, chroniący mebel przed deszczem, śniegiem i kurzem w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub gdy mebel nie jest w użyciu. Elementy modułowe naszej kolekcji oferują nieskończone możliwości aranżacyjne. Można je konfigurować w małe, kompaktowe zestawy, jak i tworzyć ogromne układy, co pozwala na swobodne dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb.